aaafinance.cz

     
Reklama : !!!Práce doma!!!  AAAFinance informace > Účel portálu aaafinance.cz

ÚČEL   PORTÁLU   aaafinance.cz  

Účelem finančního portálu aaafinance.cz je snaha představit návštěvníkům nejširší nabídku finančních produktů a služeb českého finančního trhu; zejména financovaní spotřeby, investice do nemovitostí a drobného až středního podnikání, pojištění, investování či zhodnocování volných finančních prostředků, operace spojené s odkupem či řešením pohledávek, a druhotně též pak služby a informace související s financemi, jako služby účetních a daňových poradců, auditoru a jiné.

Obsah portálu je určen řadovému občanu ( koneckonců alespoň někdy jsme jím jeden každý), živnostníkům a menším podnikatelům, byť některé informace a nabídky mohou oslovit i střední a velké podnikatelské subjekty.

Předkládaná nabídka finančních produktů bude zahrnovat nabídku jejich dodavatelů – bank a spořitelen, finančních institucí jako jsou leasingové a splátkové společnosti, subjektů poskytujících úvěry a půjčky z finančních prostředků z podnikatelských i privátních zdrojů, dále též produkty a služby pojišťoven, investičních společností a fondů, penzijních fondů, podnikatelů realizujících či obchodujících s pohledávkami, a finanční poradenství a služby všeho druhu. A to jak nabídku přímých dodavatelů - na portálů často prezentovanou spíše v obecné informativní rovině, tak i konkrétně předkládanou nabídku, často též i zprostředkovateli této - spolupracujícími agenturami, jednotlivými obchodními zástupci a reprezentanty přímých dodavatelů.

Z uvedeného vyplývá, že portál je otevřen možnosti spolupráce z dodavateli i zprostředkovateli finančních produktů a služeb. Všem těmto subjektům můžeme poskytnut podporu pro realizaci jejich aktivit, případně můžeme zajistit akvizici zákazníků; zde za předpokladu , že potřeby zákazníku budou zařizovány korektně a na patřičné úrovní vyřizovat.redakce
aaafinance.cz                                                                                                                                                                                                                                  


Reklama : Nová práce, pracujte za evropské peníze, pracujte na netu.
 


Copyright© 2002 - 2019, AAANET.CZ s.r.o., 440 01 LOUNY IČ: 253 86 751 Telefon: + 420 774 685 511 Email: redakce@aaainternet.cz
Všechna práva vyhrazena
     

TOPlist